Przygodowe odkrycia – Zniw Adventure

Przygodowe odkrycia – Zniw Adventure

Zniw Adventure

[WP-Coder id=”1″]

Inspirowana grami przygodówo-edukacyjnymi z naszej młodości, Zniw Adventure to klasyczna dwuwymiarowa przygodówka point and click z kreskówkową oprawą, animacją poklatkową, mnóstwem dinozaurów. Młoda dinozaurzyca o imieniu Zniw, nie mając pomysłu na prezent na urodziny mamy, poszukuje przedmiotu, który nada się na podarunek. Niestety już wkrótce wpada w tarapaty i ląduje hen daleko od jej rodzinnego miasta – Wajapulki. Teraz, z jej brakiem orientacji w terenie oraz ciętym językiem, Zniw desperacko próbuje znaleźć drogę powrotną do domu, przy okazji niechcący wpadając w sam środek afery w sąsiedniej wiosce! To jak, pomożesz Zniw odnaleźć się w tym bałaganie i dotrzeć do domu?

Screen z dema

W demku mamy możliwość wybrania jednego z dwóch lokacji:

Las – gdzie naszym zadaniem jest przedostanie się na drugą stronę wyspy. Niestety most, dzięki któremu możemy to zrobić, został zablokowany przez ogromnego dinozaura. Po rozmowie dowiadujemy się, że prehistoryczne zwierzę dało się złapać w zasadzkę zastawioną przez inne zwierzęta, przez co nasza główna bohaterka nie może teraz przedostać się na drugą stronę. Zostajemy zmuszeni do znalezienia innej drogi, która umożliwi nam dostanie się do naszego celu.

Jaskinia –  Znajdujemy się w jaskini wraz z naszą główną bohaterką, która nie do końca pamięta jak się tu znalazła. Naszym zadaniem jest teraz odnalezienie drogi na powierzchnię, niestety ze względu na panujący mrok jest to niemal niemożliwe, naszym głównym celem staje się teraz znalezienie źródła światła, które umożliwi nam odszukanie drogi powrotnej.

Art ze strony gry
  • W grze znajdziemy edukacyjną encyklopedią, opisującą napotkane prehistoryczne stworzenia, przedmioty czy miejsca
  • Specjalne nagrody, które możemy znaleźć podczas grania
  • Gra dostępna z polskimi i angielskimi napisami
  • Przyjemna pikselowa grafika przypominająca stare przygodówki
  • Łatwe sterowanie
  • Brak przemocy, krwi i wulgaryzmów. Bezpieczna zabawa dla całej rodziny!

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.