Przygodówkowe odkrycia – Joyfess Martin’s Secret Recipe

Przygodówkowe odkrycia – Joyfess Martin’s Secret Recipe

Joyfess Martin’s Secret Recipe

Strona | Steam | Twitter | Youtube

W końcu możesz wędrować po Karaibach jako przerażający… kucharz! Tak, naprawdę! Kto chciałby być piratem na Karaibach, gdy mógłby zostać  kucharzem? Zrób sobie przerwę od poważnych tytułów. Dołącz do Joyfessa i pomóż mu w przecinaniu pomidorów, siekaniu pietruszki i główki cebuli. Cóż… niestety to wszystko musi poczekać, aż odzyskasz przepis od rdzennego plemienia. W tej ręcznie rysowanej  przygodzie pomagasz poszukiwaczu przygód Joyfessowi Tidesmanowi odmienić swoje nudne życie, robiąc coś świeżego, z dala od swojej rutyny zabijania krakenów. Gdy pewnego dnia natknął się na konkurs kulinarny to na ciebie spadnie obowiązek wymyślenia nowych ciekawych potraw.

Naszą przygodę zaczynamy od cutscenki, podczas której dowiadujemy się, że nasz główny bohater ma już dość podróżowania, przeżywanie przygód i walki z ogromnymi potworami. Zaczyna odczuwać mniejszą satysfakcję z takiego trybu życia. Cut scenka kończy się w momencie gdy słyszymy sygnał statku, którym ma wypływać Joyfess, po czym trafiamy do baru na tajemniczej wyspie. W tym momencie przechodzimy do rozgrywki.
Początkowo trafiamy do baru gdzie możemy porozmawiać z klientami i dowiedzieć się więcej o tajemniczej wyspie. Podczas rozmowy dowiadujemy się również o wielkim konkursie kucharskim, który ma się odbyć w najbliższym czasie. Po zebraniu informacji o konkursie wychodzimy z baru i trafiamy do kolejnej lokalizacji, którą jest tajemnicza wioska. Po rozmowie z przywódcą , dowiadujemy się, że musimy przejść próbę prawdy, aby uzyskać zaufanie w wiosce. Gdy już nam się to uda znajdujemy ogromny pomnik pomnik, który trzyma tajemniczy zwój. Okazuje się że tajemniczy zwój jest przepisem zgubionym przez wybitnego kucharza, który może pomóc nam w wygraniu konkursu kulinarnego. 

  • Ręcznie rysowana i animowana klatka po klatce w jakości full HD
  • Nawiązania do innych przygodówek
  • Ciekawe zróżnicowane lokacje
  • Angielski dubbing

Tags: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.